Doručenie tovaru

Dodanie na adresu, v rámci Slovenska, doručuje spoločnosť DPD a Geis.

Pre objednávky od 29 € doprava zdarma.

Pre objednávky do 28,99 € je 3,00 €.

Osobný odber – zdarma.

Adresa skladu Petboss.sk:

821 07 Bratislava

Slovnaftská 102a, 

tel: 0905 575 320

email: info@petboss.sk

Vážený zákazník,

pre čo najväčší komfort nakupovania v našom internetovom obchode Petboss.sk máme pre Vás pripravených niekoľko možností dodania zakúpeného tovaru. Vyberte si tú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Tovar doručujeme v rámci SR a CZ.

Spracovanie Vašej objednávky.

Každú objednávku spracujeme počas pracovných dní od 9.00 do 18.00 ihneď po jej prijatí, aby ste objednaný tovar dostali čo najskôr. Objednávky prijaté počas víkendov a sviatkov spracujeme nasledujúci pracovný deň.

Spracovanie Vašej objednávky znamená

  • po jeho doručení tovar starostlivo zabaliť
  • odovzdať zásielku doručovateľovi – odoslať balík z nášho skladu
  • doručiť objednávku prostredníctvom doručovateľa až k Vám domov

Vzhľadom na širokú ponuku a veľké množstvo dodávateľov majú jednotlivé produkty rôzne doby odoslania v závislosti od dodacích podmienok dodávateľov. Pri každom produkte nájdete informáciu Posielame do 48 h, 3 dní a pod. To znamená, že Vami objednaný tovar odošleme z nášho skladu (odovzdáme doručovateľovi) do tohto časového limitu. Čas na doručenie Vašej zásielky doručovateľom sa môže meniť v závislosti od spôsobu doručenia, ktorý si vyberiete.

My Vám vrelo odporúčame využiť doručenie kuriérom. Svoj tovar tak budete mať do 48 hodín od odoslania balíka z nášho skladu.

Kuriér.

Pre zabezpečenie najrýchlejšieho a najspoľahlivejšieho doručenia spolupracujeme s kuriérskymi spoločnosťami DPD a Geis. Dodanie tovaru kuriérom je v súčasnosti najobľúbenejší spôsob doručenia tovaru. Štandardná doba doručenia je nasledujúci pracovný deň odo dňa odoslania tovaru z nášho skladu, o čom Vás budeme informovať formou SMS a e-mailom.

 

 

  •  
  •