Pochúťka Club 4 Paws Premium Dental Sticks Large breeds 117g

3* (0)

Genetický kód každého psa vyžaduje žuvanie. Preto sme vytvorili špeciálnu kategóriu psích dobrôt. Dentálne tyčinky CLUB 4 PAWS účinne pomáhajú udržiavať zdravie ústnej dutiny vďaka zložkám, špeciálnym tvarom a textúram, ktoré čistia zubný povlak a znižujú tvorbu zubného kameňa.
Zubné tyčinky sú najúčinnejšie pri každodennom používaní. Mierna tvrdosť je ideálna pre psy, ktoré si nedokážu poradiť s tvrdými pochúťkami kvôli problémom so zubami alebo starobe. Vynikajúca chuť a chuť robí z občerstvenia ideálnu pochúťku.
Pamätajte, že maškrty by nemali predstavovať viac ako 15% kŕmnej dávky vášho psa.
Tiež je potrebné zabezpečiť psovi neustály prístup k vode.

1.60 s DPH Cena bez DPH: 1.33 bez DPH
Na sklade 90 ks
Tento tovar dostanete 25.5.2022
Sledovať

Zloženie: Deriváty rastlinného pôvodu Rastlinné deriváty, obilniny, mäso a živočíšne deriváty (8% hydiny), rastlinné bielkovinové extrakty, minerály
Technologické prísady: konzervačné látky.
Skladujte na chladnom a suchom mieste. Používajte ako doplnkové jedlo k hlavnej strave. Poskytnite svojmu domácemu miláčikovi bezplatný prístup k čerstvej a čistej vode. Počas žuvania dávajte pozor na svojho psa.
Analytické zložky: bielkoviny - 17%, tuk - 2,5%, popol - 7,0%, vláknina - 2,0%, vlhkosť - 19%.
Sprievodca kŕmením:
Pre malé dospelé psy (5 - 10 kg) 1 zubná tyčinka denne. Požiadavky na jednotlivého psa sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena, prostredia a úrovne aktivity. Nevhodné pre šteňatá do 4 mesiacov.
Pre stredne dospelých psov (10 - 25 kg) 1 zubná tyčinka denne. Požiadavky jednotlivých psov sa môžu líšiť v závislosti od veku, plemena, prostredia a úrovne aktivity. Nevhodné pre šteňatá do 4 mesiacov.

Vlastnosti
  • Kvalita krmiva:
    • PREMIUM

Hodnotiť môžu len registrovaní zákazníci po prihlásení.
Pokiaľ nie ste registrovaní zákazníci nášho obchodu, môžete sa zaregistrovať tu.